OpenSCADAWiki: Home Page Uk/Doc/ OpenSCADA071 ...

Home | Index | Changes | Comments | Users | Registration | Login  Password:  
 


OpenSCADA 0.7.1


Contents

Вступ

Цей реліз є запланованим випуском робочої версії системи OpenSCADA, які зазвичай відбуваються з періодичністю 3-4 місяці. Основною метою цього релізу є реалізація комерційного сервісу на основі OpenSCADA та адаптація до апаратної платформи ARM. Крім основних завдань, у межах цього релізу виконано велику роботу по стабілізації, очищенню вихідного коду, а також всебічного розширення можливостей.


Цей документ є обробкою (компіляцією) документа <ChangeLog> системи OpenSCADA версії 0.7.1, який призначено коротко та наочно освітлити нові можливості системи OpenSCADA. Детально ознайомитися зі змінами у системі OpenSCADA можна у файлі ChangeLog з дистрибутива системи або тут: http://wiki.oscada.org/Works/ChangeLog (RU).


Ключовими особливостями цієї версії є:


Нові та оновлені модулі:

1 Реалізація запланованих завдань

У відповідності до плану релізу було виконано наступні завдання:

2 Оптимізація, підвищення стабільності, стійкості та продуктивності системи

У процесі робіт над цією версією, а також її практичної адаптації, було виявлено та виправлено в загальній складності біля 90 помилок. В цілому було виконано роботу по чищенню коду від попереджувальних повідомлень компілятору, з прапорцем "-Wall":


Перелічимо більш істотні помилки, виправлення яких значним чином відбилося на підвищені стабільності:


Оптимізація та підвищення продуктивності:

3 Удосконалення та стабілізація графічної підсистеми

Помітну роботу було виконано у межах графічної підсистеми, а саме у модулях рушія СВУ UI.VCAEngine, візуалізаторів UI.Vision та UI.WebVision, а також конфігураторах. Внесені зміни було спрямовано на стабілізацію, оптимізацію споживання пам'яті та поліпшення користувацьких властивостей.


Удосконалення графічної підсистеми:

4 Формування та стабілізація API програмування користувача

Було продовжено формування об'єктного API програмування користувача, яке передбачає інтеграцію функцій користувача до дерева об'єктів системи OpenSCADA. Крім того, було внесено низку змін до існуючих бібліотек функцій API користувача.


Зокрема були здійснені наступні зміни:

5 Загальносистемні розширення

До загальносистемного API системи OpenSCADA були внесені значні зміни та розширення з метою загальної стабілізації та у зв'язку із загальними заходами по очищенню коду, а також реорганізації дерева вихідних текстів:

Заключення

Система OpenSCADA отримала поштовх для здійснення реальної апаратної багатоплатформності, за посередництвом чого код проекту було значним чином очищено та зроблено багатоплатформним. Ці напрацювання дозволять продовжити рух проекту у бік апаратної багатоплатформності, а також реалізації програмної, що заплановано після наступного LTS релізу 0.8.0.


Також продовжено роботу по вдосконаленню загальної функціональності, простоти та зручності використання із загальним підвищенням якості надання послуг на основі системи OpenSCADA.

Ссылки

Referring pages: HomePageUk/Doc


 
There is one file on this page.[Display files/form]
There is no comment on this page. [Display comments/form]